Savaitės kūrinys

Stanislovas Žvirgždas | Kiemas – 5

XX a. 8 deš. pop., sid. br. atsp., 25 x 10,7

Atspėkite, kas šįkart pavaizduota SAVAITĖS KŪRINIO rubrikoje!? Taip, tai vienas ankstyvesnių fotografo Stanislovo Žvirgždo (g. 1941) darbų „Kiemas–5“, kuriame išryškėja plėtojama urbanistinio peizažo tematika ir istorinės fotografijos raidos įtakos.

Šis darbas turi ryškių paralelių su kito žinomo S. Žvirgždo mėgstamo fotografo Jano Bulhako kūryba, kurioje vyravo piktorealizmo stilius: nors kūrinyje „Kiemas–5“ išsiskiria aiškus ir įdomus rakursas, kuriame išryškėja detalės, pats vaizdas atrodo tarsi neegzistuojantis realybėje, sukurtas, neapibrėžtas laike ir lokalioje vietoje.

Tačiau – skirtingai nei daugelio kitų fotografų darbuose – kiemas yra realus, artimas tikrovei ir išties įamžina konkrečią vietą. Tik nekuria jokios dramos, o labiau – šventinę kasdienybės nuotaiką, kurią patiriame tada, kai pažvelgiame į gerai pažįstamus objektus kitaip.

Kviečiame dėl kūrinio pasivaržyti iki 2020 m. spalio 23 d. 21:30 val


Pabaigos data :
2020-10-23 21:30:00
Baigsis už :


Pradinė kaina : 110 €
Kūrinio estimacija : 160 €

Didžiausia dabar pasiūlyta kaina :
€ 110

Galerijos „Kunstkamera” renginiai Vilniaus galerijų savaitgalio metu

Vilniaus galerijų savaitgalio metu (spalio 22-24 d.) galerija „Kunstkamera" pristato Viktoro Paukštelio kūrybos parodą „Tapyba. 2019-2020" bei du solinius jo koncertus. Daugiau informacijos apie renginius rasite čia. Maloniai kviečiame apsilankyti!