Savaitės kūrinys

Sandra Kvilytė | Sizifo namas

2021, pop., mišri techn., 21 x 30
SAVAITĖS KŪRINIO rubrikoje – pasimatymas su jaunąja dailininke Sandra Kvilyte ir jos kūriniu „Sizifo namas“ (2021), kuriame tarsi atsiveria kita planeta. Tai – tarsi bandymas apčiuopti neregimąsias regimų objektų, gamtos puses, vidines nuotaikas.
„Tapyboje man sunku atrasti kertinį tašką, nuolat blaškausi techniniuose eksperimentuose, bei įvairių motyvų gausoje. Šios paieškos sulipdo gan energingą braižą ir leidžia kurti žaismingos laisvės atokaitoje“, – sako kūrėja.
Tuo jos mišria technika atliktas kūrinys ir įdomus. Ir dar: jis visiškai deformuoja antikinę legendą apie Sizifą ir Albero Kamiu „Sizifo mitą“. Tai – post-absurdiškas žmogaus santykis su pasauliu, kur akmens (nu)(si)ridenimo trajektorijos vienaip ar kitaip suka į namus, šeimą.

Atėję į šią žemę, kiekvienas turime ir formuojame savo sizifišką trajektoriją – apie tai ir S. Kvilytės kūrinys. Ar atpažinsite jame tą kelią, kuris yra Jūsų?
Kviečiame dėl kūrinio pasivaržyti iki 2021 m. birželio 17 d. 18.00 val.

Pabaigos data :
2021-06-17 18:00:00
Baigsis už :


Pradinė kaina : 210 €
Kūrinio estimacija : 210-250 €

Didžiausia dabar pasiūlyta kaina :
€ 210

Dalios Matulaitės paroda galerijoje „Kunstkamera"

Nuo birželio 4 d. kviečiame į skulptorės Dalios Matulaitės skulptūrų ir piešinių parodą „Buvau į Lietuvą išėjus..." galerijoje „Kunstkamera". Paroda veiks visą birželio mėnesį. Plačiau apie parodą rasite čia. Susitikime parodoje!