Savaitės kūrinys

Mantas Daujotas | Dangoraižis

2017, drb., al., 40 x 50

Šios SAVAITĖS KŪRINYS – jaunosios kartos dailininko Manto Daujoto paveikslas „Dangoraižis“ (2017) – pasakoja apie mus supančias emocijas ir tuštumą. Kas atsitinka, kai jos susiduria?

„Darbuose kalbu apie vienatvę, tačiau stengiuosi ją parodyti kaip savotišką rekreacinę maldą“, – viename savo interviu yra atskleidęs kūrėjas, pridurdamas, kad darbai vaizduoja ne tai, kas „rėkia“, o tai, ko nėra. Dažniausiai – gyvybės aplinkoje, kurioje pilna emocijų, santykių, išgyvenimų.

Vienatvė „telpa“ tarp dviejų dangoraižių, kurio gyventojai nebenori žiūrėti vieni į kitų langus. Jie „įkalinti“ savo namuose kaip būsenoje, tad žvelgia į atsitiktinai skrendantį lėktuvą – kaip siekiamo išsilaisvinimo simbolį.

Ta užfiksuota daugelio žvilgsnių perspektyva ir kuria įvairialypę nuotaiką – taip, kaip dažniausiai ir jaučiame: viskas tarsi yra gerai, bet tvyro įtampa, nerimas ir permainų nuojauta.

Kviečiame dėl kūrinio pasivaržyti iki 2021 m. liepos 29 d. 18.00 val


Pabaigos data :
2021-07-29 18:00:00
Baigsis už :


Pradinė kaina : 420 €
Kūrinio estimacija : 420-460 €

Didžiausia dabar pasiūlyta kaina :
€ 420

Jau pasirodė LXVIII Vilniaus aukciono katalogas

Mieli bičiuliai, jau pasirodė LXVIII Vilniaus aukciono, kuris vyks rugpjūčio 7 d. Palangoje, A. Mončio namuose-muziejuje, katalogas. Kviečiame su juo susipažinti čia. Trumpas aukciono kolekcijos pristatymas. Registruotis aukcionui galima čia.