Savaitės kūrinys

Romualdas Kęstutis Augūnas | Žvejas. Molėtai

1966/2013
41 x 30
skaitm. sp.

Paspaudė šaltukas – laikas į žvejybą. Bent jau puikių meno kūrinių, tokių kaip šios SAVAITĖS KŪRINYS – fotomenininko Romualdo Kęstučio Augūno fotografija „Žvejas. Molėtai“ (1966/2013).

Visada mėgęs keliauti ir ypač – kopti į kalnus, R. K. Augūnas niekada neatitrūko nuo savo šalies realijų, tradicijų ir kasdienybės. Tiesa, jo fotografijose fiksuojama ne dokumentika, o akimirkos grožis, emocija, nuotaika, šalia kurių visada iškyla gamtos ir žmogaus santykio, būties klausimai.

Tas paprastumas, sukeliantis estetinį katarsį bei verčiantis susimąstyti ir yra tai, apie ką R. K. Augūnas visada ir pasakoja savo fotografijose. O šįkart – apie sušalusį žveją, kuris šildosi tabako dūmeliu ir gręžia eketę tam, kad pagautų savo svajonių žuvelę.

Kviečiame dėl kūrinio pasivaržyti iki 2021 m. sausio 22 d. 21.30 val. 


Pabaigos data :
2021-01-22 21:30:00
Baigsis už :


Pradinė kaina : 260 €
Kūrinio estimacija : 260-320 €

Didžiausia dabar pasiūlyta kaina :
€ 260

Kaip dirbsime karantino metu?

Karantino metu mūsų internetinė prekyba veikia ir perkantys internetu gali įsigytus dalykus gauti per kurjerį arba sutartu laiku atsiimti galerijoje. Žinoma, lieka galioti visi saugumo reikalavimai: rezervuokite atvykimo laiką iš anksto; būkite su kauke; nevykite, jei jaučiate ligos simptomus; abipusiai stenkimės, kad vizito laikas neviršytų 15 min. Būkime sveiki ir nepamirškime meno ir per karantiną.