Savaitės kūrinys

Nijolė Valadkevičiūtė | Paslaptingas vandens pasaulis. Sidabrinė žuvis

1971, drb., al., 50 x 60

SAVAITĖS KŪRINIO rubrikoje – ne kūrinys, o tikras filmas! Ir kitaip dailininkės Nijolės Valadkevičiūtės darbų negalima pavadinti, nes juose susitelkia visas jos įvairialypis talentas, kuriame telpa dailė, tapyba, animacija, scenografija ir kinas.

O kurioje šių meno žanrų išklotinės ašyje rastume kūrinį „Paslaptingas vandens pasaulis. Sidabrinė žuvis“? Tikriausiai tarp dailės ir animacijos – tarsi metafora, kad kiekvienas meno žinovas pretenduoja pagauti savo meno kūrinį tarsi sidabrinę žuvį. Beje, būtent – sidabrinę, kuri yra prieinama kiekvienam, tačiau be pretenzijos pildyti norus, tapti laimės simboliu ar talismanu.

Neįtikėtina, bet šiai drobei šiemet sukanka pusšimtis metų. Ir ne tik tai yra gera proga atidžiau žvilgterėti į šį kūrinį: nors šviesaus atminimo N. Valadkevičiūtės kaip kūrėjos žvaigždė visada puošė lietuvių meno padangę, tačiau tik pastaruoju metu ji vis labiau atrandama ir – nėra jokių abejonių – ateityje švies labai ryškiai.

Kviečiame ne tik pasigrožėti jos kūriniu, bet ir išmėginti jėgas varžytuvėse iki 2021 m. vasario 26 d. 21.30 val. 


Pabaigos data :
2021-02-26 21:30:00
Baigsis už :


Pradinė kaina : 340 €
Kūrinio estimacija : 340-400 €

Didžiausia dabar pasiūlyta kaina :
€ 340

Kaip dirbsime karantino metu?

Karantino metu mūsų internetinė prekyba veikia ir perkantys internetu gali įsigytus dalykus gauti per kurjerį arba sutartu laiku atsiimti galerijoje. Žinoma, lieka galioti visi saugumo reikalavimai: rezervuokite atvykimo laiką iš anksto; būkite su kauke; nevykite, jei jaučiate ligos simptomus; abipusiai stenkimės, kad vizito laikas neviršytų 15 min. Būkime sveiki ir nepamirškime meno ir per karantiną.