Paulius Šliaupa

g. 1990


Biografija

Paulius Šliaupa – jaunosios kartos lietuvių tapytojas, jau spėjęs sulaukti pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. 
Menininkas dirba keliose srityse. Viena iš jų – tapyba, kurios bakalaurą įgijo 2013-aisiais Vilniaus dailės akademijoje (VDA). P. Šliaupa taip pat kuria video filmus, fotografuoja, rašo tekstus, o nuo 2016-ųjų studijuoja skulptūros magistrantūrą VDA. Menininkas surengė penkias asmenines parodas Lietuvoje, dalyvavo grupinėse parodose Lietuvoje, Rusijoje, Ispanijoje, Pietų Afrikos respublikoje. Be to, buvo sėkmingai pristatytas meno mugėse Vilniuje, Paryžiuje, Budapešte, Kelne ir Berlyne. Pastarojo miesto „Rotary“ klubo organizuotame aukcione buvo parduotas jo paveikslas „Pilka diena“.
Šliaupos tapyba – abstrakti, tačiau atsispirianti nuo gamtinių reiškinių. Menininkas stebi gamtos fragmentus: vandens tekėjimą, atspindžius, mirguliavimą, sniego blizgesį. Šie vaizdai giliai įstringa tapytojo sąmonėje, todėl pamažu redukuodamas atpažįstamus kontūrus jis imasi jausminio ir spalvinio jų perteikimo ant drobės. Menininką ypač domina šviesos potyriai, kuriuos, pasak jo,  „paprasčiausia perteikti vizualiai, plokštumoje ar erdvėje“. Tad juos ne tik tapo, bet ir imasi tiesioginio šviesos įamžinimo – fotografijos. | Parengta pagal galeriją Meno niša iš Deima Žuklytė-Gasperaitienė teksto apie autorių.

Šiandien galerijoje galima įsigyti

Pavadinimas Kaina
Be pavadinimo €360.00

Pardavimų istorija

Norėdami matyti duomenis, turite prisijungti ir pasirinkti mokėjimo planą.

Prisijungti